نتایج جستجو برای عبارت :

از بین بردن غبغب بدون جراحی

یکی از جدیدترین روش های درمان افتادگی غبغب، پلاسماجت غبغب می باشد.
اگر تا بحال نام آن به گوشتان نخورده باشد شاید بپرسید پلاسماجت غبغب چیست؟
در این روش بدون نیاز به تیغ و جراحی افتادگی غبغب درمان می گردد.
اگر بدنبال یک مرکز معتبر در این زمینه هستید پیشنهاد می کنم سری به مرکز پلاسماجت غبغب آوا بیوتی بزنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر  درباره هزینه پلاسماجت غبغب، مزایای پلاسماجت غبغب و عوارض پلاسماجت غبغب مقاله "پلاسماجت غبغب چیست؟ | هزینه پلاسماج
روش های جلوگیری از افتادگی صورت و غبغب
وجود غبغب در زیر چانه منظره‌ای نیست که کسی آن را دوست داشته باشد. خوشبختانه تمرینات ورزشی ساده‌ای برای از بین بردن غبغب و کاهش چربی در زیر چانه، گلو و گردن وجود دارد که  قصد داریم در این مطلب آنها را بررسی کنیم:
غبغب چیست؟
غبغب
برجستگی یا آویزانی زیر چانه است که در اثر افتادگی عضلات و پوست صورت و
گردن صورت می‌گیرد و ممکن است به صورت مادرزادی در فرد وجود داشته باشد یا
در اثر چاقی فرد چربی زیر چانه جمع ش
روش های جلوگیری از افتادگی صورت و غبغب
وجود غبغب در زیر چانه منظره‌ای نیست که کسی آن را دوست داشته باشد. خوشبختانه تمرینات ورزشی ساده‌ای برای از بین بردن غبغب و کاهش چربی در زیر چانه، گلو و گردن وجود دارد که  قصد داریم در این مطلب آنها را بررسی کنیم:
غبغب چیست؟
غبغب
برجستگی یا آویزانی زیر چانه است که در اثر افتادگی عضلات و پوست صورت و
گردن صورت می‌گیرد و ممکن است به صورت مادرزادی در فرد وجود داشته باشد یا
در اثر چاقی فرد چربی زیر چانه جمع ش
دلیل اصلی ایجاد غبغب چیست
وجود یک خط گردن سفت و محکم در زیر چانه،
ظاهری جوان به افراد می دهد درحالی که برخی افراد در ناحیه گردن و زیر چانه
مقداری چربی دارند و این باعث چاق تر دیده شدن فرد می شود و باعث کاهش
اعتماد به نفس و زیبایی می شود. غبغب در اثر سن، سبک زندگی، تحرک کم،
افزایش وزن و عوامل ژنتیکی بوجود می آید.
با جراحی غبغب ،پوست و گوشت زیر گلو که در
اثر افزایش سن شل شده را می توان برداشته و ظاهر صورت را اصلاح نمود. در
این جراحی باقیمانده پوس
غبغب چیست و چرا بوجود می آید؟
افتادگی، آویزانی و پری ناحیه زیر چانه را غبغب میگویند. زیبایی این قسمت به وجود زوایا و خطوط مشخص بستگی دارد ولی غبغب این شاخصه ها را از بین برده و قیافه ای مسن تر، خسته تر و غیر جذابتری به فرد میدهد.
ایجاد غبغب سه علت عمده دارد؛ کوچک و یا عقبتر بودن چانه، تجمع چربی و شل
شدن پوست و عضلات. در مورد چانه علت اصلی ژنتیک و مادرزاد است ولی در افراد
مسن میتواند بدلیل تحلیل استخوان هم ایجاد گردد. جمع شدن چربی میتواند
بدلیل
غبغب اغلب ممکن است برای افرادی که اضافه وزن دارند پیش بیاید. هرچند بسیاری از مراجعه کنندگان که با مشکل غبغب روبرو هستند مشکلی با وزن یا کم کردن وزن خود ندارند زیرا برای بعضی افراد غبغب ممکن است یک مشکل ژنتیکی باشد که به ارث رسیده باشد.

روش های زیر غیر جراحی هستند و به داشتن پوستی کشیده و مستحکم تر و صورتی بدون افتادگی و بهبود خط چانه و کاهش غبغب کمک می کنند و به شما اجاره می دهند بدون تحمل عوارض جراحی و ریسک بالای آن ها مشکل غبغب را درمان ن
نمیدانم فرهنگ کشف شجره نامه دانش آموزان در روز اول مدرسه، ایده و حرکت چه کسی بوده دقیقا؟! اگر پیدایش کنم، چنان درسی به او می‌دهم که بیاید از تمام قربانیان این فرهنگ نادرست عذر بخواهد.  
روز اول مدرسه، دانش‌آموزان تک تک باید بلند شوند و شغل پدر را بگویند. آنهایی که پدرانشان شغل بالایی دارند که فبها. بادی در غبغب می‌اندازند و می‌گویند مثلا: پدرم دکتر است، معلم است، کارمند است، نظامی است،...  
من نگاهم به آن بچه‌ای است که استرس دارد و می‌ترسد
حشرات جاندارانی هستند که با گرم شدن هوا سر و کله یشان در خانه ها پیدا می شود . از بین بردن این جانداران یکی از دغدغه های مهم به حساب می آید. سم های زیادی از برند های مختلف برای از بین بردن این موجودات وجود دارد اما هر کدام عوارض خاص خود را دارند و ممکن است برای از بین بردن اون حشره مناسب نباشند. در ادامه به خواص چند اسید مهم برای از بین بردن این حشرات می پردازیم.
ادامه مطلب
نمیدانم فرهنگ کشف شجره‌نامه‌ی دانش‌آموزان در روز اول مدرسه، ایده و حرکتِ چه کسی بوده دقیقا؟! اگر پیدایش کنم، چنان درسی به او می‌دهم که بیاید از تمام قربانیان این فرهنگ نادرست عذر بخواهد.  
روز اول مدرسه، دانش‌آموزان تک تک باید بلند شوند و شغل پدر را بگویند. آنهایی که پدرانشان شغل بالایی دارند که فبها. بادی در غبغب می‌اندازند و می‌گویند مثلا: پدرم دکتر است، معلم است، کارمند است، نظامی است،...  
من نگاهم به آن بچه‌ای است که استرس دارد و می
 ازبین بردن کپک به روش خانگی
برای از بین بردن کپک استفاده از محلول سرکه بسیار قوی بوده و سریعا کپک ها را از بین می برد.
به یاد داشته باشید که حتما قبل از این که شروع به تمیزی سرویس های بهداشتی، از دستکش و ماسک
استفاده کنید که این کپک ها وارد پوست و ریه هایان نشود که بعدا برای سلامتی شما مشکل ساز شود.
مهم ترین و کاربردی ترین روش برای از بین بردن کپک استفاده از سرکه می باشد البته می توانید از مواد
قوی دیگر مثل جوش شیرین، بوراکسیک و روغن درخت چای اس
چندی پیش، مطلبی منتشر شد که در آن به نقل از یکی از وبسایت های مشاوره پوست و مو (poostpedia.com) به بررسی یکی از جدیدترین نوآوری های حوزه زیبایی و جوانسازی پوست یعنی تزریق پروفایلو پرداخته بود.
به طور کلی جوانسازی پوست، شامل ارائه روش هایی برای از بین بردن چین و چروک صورت، پر کردن و حجم دهی به صورت، رفع شلی و افتادگی صورت و محو سیاهی ها و لکه های صورت می باشد. در گذشته برای از بوتاکس و فیلرهای هیالورونیک اسید و حتی تزریق چربی برای حجم دهی و رفع چین و چرو
رزش چگونه به زاویه دار شدن فک کمک می کند
با مشورت رفتن از دو متخصص به نام های درکت اسکات میشل شرایبر متخصص کایروپراکتیک و توانبخشی و تغذیه بالینی و کریستینا اوسوریو مربی یوگا بهترین ورزش ها برای فرم دهی به فک و چانه را با شما در میان می گذاریم. این ورزش ها را میتوانید هفته ای ۲ تا ۳ بار انجام دهید.
به گفته دکتر شرایبر، عضلات گردن غالبا توسعه نیافته و مهار می شوند و تقریبا هرگز حرکات ورزشی برای تقویت آن ها انجام نمی شود. ضعیف شدن این عضلات می ت
از دور زیادست دو هفته پس تعطیل و یک هفته قبل تعطیل اووووووووووووووو چقدر زیاد اما از نزدیک همچون ابر در بهاران سریع می رود و سریع می گرید.
استادی می گفت بچه های خوابگاهی از یک کتاب بیشتر به خانه نبرید چون وقت نمی کنید در تعطیلات عید بخوانید متاسفانه آنها دانشجوی باد در غبغب انداخته مکانیک تهران بودند و گفتند نه الا و بلا باید تمام کتاب هارا برای مطالعه در عید به تاراج ببریم. عاقبت با یک چمدان کتاب به خانه خود در شهرستان برگشتند و با یک چمدان پ
لذت بردن ایرانیان از دریای خزر همزمان با فرارسیدن فصل تابستان و گرم شدن هوا خبرگزاری فرانسه عکس هایی از ساحل دریای خزر منتشر کرده است.
به گزارش چفچفک، عکس هایی که خبرگزاری فرانسه منتشر کرده مربوط به ساحل ایزدشهر یکی از شهرهای استان مازندران است. در این عکس ها زنان و مردان در ساحل دریای خزر دیده می شوند.
بسیاری از رسانه های خارجی نیز تصاویر خبرگزاری فرانسه را با عنوان لذت بردن ایرانیان از دریای خزر منتشر کرده اند.
رنت - اجاره دستگاه آر اف فرکشنال سوزنی RF Fractional Secret

جوانسازی، درمان اسکار آکنه : همه با آر اف فرکشنال ممکن و شدنی است.
لیفت و جوان سازی صورت و گردن
از بین بردن لک های صورت و چروک های دور چشم و خط خنده
از بین بردن غبغب و لاغر شدن صورت
از بین بردن استریا (ترک چاقی و لاغری و بارداری)

استریا ترک های گاه عمیق گاه خفیف حاصل از چاقی، حاملگی و ... می باشد که در بیشتر مواقع نتیجه درمانی صد در صد نمی دهند.
دستگاه آراف فرکشنال با امواج الکترو مغناطیسی خود تا ح
لک‌لک کفن‌ و دفن یا لک‌لک مارابو نام یک گونه از سرده لک‌لک‌های گرمسیری است. بسیاری از مردم این پرنده را زشت‌ترین و ترسناک‌ترین پرنده دنیا می دانند. 
لک‌لک‌های مارابو سر و گردن بی موی صورتی رنگ و غبغب بی پر که دارای قابلیت باد کردن است، دارند. همچنین سه متر طول و دوبال و سری شبیه به زامبی‌ دارند.

لیفت صورت چیست و روشهای آن کدام است؟

لیفت صورت

لیفت صورت روش کشیدن پوست های اضافی صورت برای جوانسازی صورت می باشد که می تواند شامل بالا کشیدن ابروها، رفع افتادگی پلک‌ها، زاویه دار کردن فک، مشخص کردن خط فک، رفع افتادگی غبغب و افتادگی پایین صورت و … باشد که سبب شادابی و جوان تر نشان دادن پوست شما شود.
ادامه مطلب
یکی از تصنیف های زیبای مردمان سرزمین باران مازندران است، در مایه شور نواخته می شود و همانند منظومه طالبا دارای تم داستانی است که ریشه در داستانی عاشقانه و مضمونی افسانه ای دارد و بصورت تصنیف اجرا می شود.

و داستان آن از این قرار است:در یکی از روستا های مازندران جوانی فقیر زندگی می کرد که چوپان قراری (روزمزد) گوسفندان اهالی محل بود. این جوان عموی ثروتمندی داشت که بیشتر گوسفندان نزد او برای عمویش بود.عمو برای اینکه هم برادر زاده فقیر را کمک ک
اگر هنگام پخت مرغ برای گرفتن بوی زهم آن پیاز، برگ بو یا نظایر آن را ندارید میتوانید از هویج استفاده کنید. برای از بین بردن بوی گوشت گوسفند یا مرغ هنگام پخت، چند شاخه رزماری به مواد گوشتی اضافه کرده و بعد پخت از دورن ظرف خارج کنید. یکی از روشهای از بین بردن بوی بد مرغ این روش بسیار ساده و ابتدایی در تهیه مرغ می باشد. 
ابتدا مرغ را تکه تکه کرده دو عدد پیاز را رنده کرده با نمک و زغفران آب شده و یک قاشق غذا خوری آبلیمو مخلوط میکنیم. سپس در یک قابلمه
یکی از جدیدترین متدهای درمانی برای جوانسازی و لیفت صورت، پلاسماجت می باشد.
از جمله کاربردهای آن می توان به پلاسماجت بینی، پلاسماجت پلک، پلاسماجت غبغب اشاره نمود.
جالب است بدانید یکی از بهترین روش ها برای کوچک کردن و لیفت بینی های گوشتی، پلاسماجت می باشد. پیشنهاد می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص مقاله "پلاسماجت بینی گوشتی چیست؟" را مطالعه نمایید.
برای مشاوره و رزرو وقت در مرکز زیبایی آوا بیوتی با ما تماس بگیرید. 88502120 - 021
اهل قلم؛ قلم شبیه قاشق نیست! 
بدون قاشق هم می‌شود غذا خورد، امّا بدون قلم نمی‌توان از حیات کامل برخوردار بود. یا باید بخوانی و یا باید بنویسی والّا اهل قلم نخواهی بود و اهلیت حیات نخواهی داشت. 
خدا قلم را آفرید و خود بهترین استفاده را از آن کرد و سرمشقی برای بهره‌ بردن از قلم قرار داد.
حجت السلام و المسلمین علیرضا پناهیان
دستگاه اس اچ آر SHR یکی از مناسب ترین تکنولوژی های موجود و  مطرح در زمینه از بین بردن موهای زاید می باشد. این روش با تولید پالس های شدید نور در داخل پوست توسط فولیکول مو جذب شده و ضمن ایجاد گرمای شدید در آن ناحیه سبب از بین رفتن ریشه مو می گردد. دستگاه اس اچ آر در واقع یک عمکرد ترکیبی با فرکانس الکساندرایت و سرعت دایود می باشد.
دستگاه SHR طول موجی بین 590 تا 1200 نانومتر تولید می کند که این مقادیر توسط خود دستگاه و یا فیلترهای مختلف قابل کنترل و تنظیم ه
لیفت ابرو ها یکی از درمان موثر برای جوانسازی صورت می باشد چراکه با 1 تیر 2 نشان می زنید و علاوه بر رفع چین و چروک اطراف چشم فرم ابرو ها و چشم ها نیز بسیار جذاب تر می شود.
ولی از طرفی خیلی از متقاضیان حاضر به پذیرش ریسک جراحی نمی باشند!
ولی خبر خوب این است که امروزه لیفت و بالا بردن ابرو بدون جراحی به کمک لیفت ابرو با نخ و بوتاکس امکان پذیر است.
آوا بیوتی به عنوان بهترین مرکز لیفت ابرو تهران به همراه کادر پزشکی مجرب و درن ترین تجهیزات روز دنیا
خانم های خانه‌دار از تهیه غذا با ماهی به خاطر بویی که در آشپزخانه راه می‌اندازد، طفره می‌روند، ولی باید گفت از بین بردن بوی ماهی کار زیاد سختی نیست.
– طعم دار کردن ماهی با کمک سبزی‌های معطر و خوشبو یا استفاده از ادویه و پودرهای سوخاری معطر می‌تواند تاثیر زیادی در از بین رفتن بوی ماهی هنگام طبخ داشته باشد و گوشت آن را ترد و لطیف کند.
– در صورتی کــه کــف آشپزخانه‌تان سرامیک است و امکان تمیز کردن آن وجود دارد می‌توانید سرکه را درون افشانه
دوچرخه اش را به دیوار تکیه داد و با متانت وارد کتابفروشی شد. خیلی صمیمی و گرم احوال پرسی کرد و نظرم را راجع به کتابها پرسید.
از آن نجابت زیرپوستی و کت و شلوار اتوکشیده برنمی آمد که بیخود اینقدر هماهنگ باشند. بوی موهای تازه کوتاه شده اش خوب به مشامم میرسید. دقایقی با شادی بسیار صحبت کردیم و کتابی که من معرفی کرده بودم را خریدند و رفتند. بعد از آنکه رفتند همکارم که سالها قبل تر از من در کتابفروشی کار میکند، گفت: هیچ میدانی او که بود؟ معاون شرکت بی
اولین پست وبلاگه و آدم دوست نداره چیزهای بد بگه ،اما خب قضیه اینه که من اونجور که باد در غبغب می انداختم که خب دارم معماری میخونم و با رتبه 9 دانشگاه شریعتی قبول شدم احساس نمیکنم در مسیر درست قرار گرفتم!و بین دوراهی اینکه این ترم کرونایی رو حذف کنم یا خرامان خرامان جلو برم و فقط پاسش کنم گیر کردم.هیچ کس برای زندگی و کارش یه همچین رزومه ای نمیخواد اما چه بخوام چه نخوام ،باید قبول کنم که اینطور پیش رفته و تاحالا چیزی برای افتخار کردن بهش ندارم.ا
ما به اشتباه اینگونه می‌اندیشیم:
- درسم تمام شود راحت شوم- غذایم را بپزم راحت شوم- اتاقم را تمیز کنم راحت شوم- بالاخره رسیدم، راحت شدم- اوه چه پروژه‌ای، تمام شود راحت شوم
تمام شود که چه شود؟مادامی که زنده هستیم و زندگی میکنیم هیچ فعالیتی تمام شدنی نیست بلکه آغاز فعالیتی دیگر است 
پس چه بهتر که در حین انجام دادن هر کاری لذت بردن را فراموش نکنیم نه مانند یک ربات فقط به انجام دادن بپردازیم به تمام شدن و فارغ شدن... لذت باعث قدرتمند شدن میشود و
*معنای تکبر*

” تکبّر فقط این نیست که قیافه بگیریم، باد به غبغب بیندازیم یا صدایمان را کلفت کنیم، اینها صورت‌های ابتدایی و کودکانهٔ تکبّر هستند. اگر حرفِ حقّی به ما عرضه شد و آن را نپذیرفتیم، در واقع «متکبّر» هستیم، به همین سادگی! امام صادق (ع) می‌فرمایند: «إنّما الکبرُ إنکارُ الحَقِّ؛ به درستی که تکبّر چیزی نیست جز انکارکردن حق.»
آدمیزاد موجودِ زرنگی است، می‌داند اگر قیافه بگیرد هیچ کس او را تحویل نخواهد گرفت. لذا در ظاهر تواضع می‌کند و
لذت بردن از زندگی فقط با استفاده از  ۲۵ راهکار ساده!
لذت بردن از زندگی و خوشحال بودن این نیست که در روال عادی زندگی، عادت ها و حساب بانکی مان یک تغییر اساسی ایجاد کنیم. اغلب ما همه آن چیزی که برای لذت بردن از زندگی نیاز است، داریم فقط بستگی به اولویت هایمان دارد. اینجا به شما ۲۵ راه ساده پیشنهاد می دهیم که از زندگیتان لذت ببرید.

ادامه مطلب
روش های جراحی زیبایی بسیاری
وجود دارند که می توانند چربی های اضافی نواحی خاصی از بدن تان مانند شکم،
باسن، ران، بازوها و یا گردن را از بین ببرند. در واقع این روش های زیبا
سازی بدن این نواحی را شکل می‌ دهد. اما باید توجه کنید که این روش های
تناسب اندام برای لاغری مفرط کارآیی ندارند و برای لاغری های موضعی کاربرد
دارند. روش های کوچک شدن شکم و پهلو و آب کردن شکم و پهلو سریع یکی از مواردی است که عمل زیبایی شکم و پهلو به آن می پردازد.

لیپوساکشن
لیپ
ماسک صورت برای از بین بردن جوش ها
از بین بردن جوش ها با ماسک ها خانگی قابل انجام است به شرطی که این ماسک ها را در
یک دوره استفاده کنید تا پوستتان هم تغذیه بشود و هم دیگر دوباره جوش نزند. وقتی صورتتان
جوش میزند اصلا نگران نشوید زیرا همین امر موجب بیشتر شدن جوش های صورت می شود
ویکی دیگر از عامل های اصلیجوش زدن خود استرس است. پس سعی کنید استرس نداشته باشید
و برای بهبودی پوستتان از ماسک استفاده کنید.
ماسک صورت، هم اکنون در انواع مختلف تولید شده اس
و سکنت الی قدیم ذکرک لی و منک علی...

خدایا جهنم بردن من کاری نداره... بهانه برای جهنم بردن من خیلی زیاده....
اگر مردی بهانه برای بهشت بردن م پیدا کن....

+
خدایا روی تک تک اون لحظه هایی که قدرتش رو داشتی آبروم رو ببری و نبردی حساب کردم... روی همه لحظه هایی که می تونستی سیلی بزنی و نزدی ... روی همه آغوش هایی که به هر بهانه ای به رویم باز کردی ...
روش طبیعی برای از بین بردن پشه های میوه
گاه
شستن به تنهایی نمی تواند باعث تمیز شدن میوه و سبزیجات شده و حشرات موذی
کوچک را از آنها دور کند. برای از بین بردن پشه های میوه و سبزیجات چند روش
آسان و طبیعی را که به راحتی می توان در منزل انجام داد آموزش خواهیم داد.
ادامه مطلب
از بین بردن قرمزی جای جوش صورت
از بین بردن ورم جوش صورت
به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،تا
به حال شده که شب هنگام خواب ناگهان ببینید یک جوش زشت و چرکی روی
صورت‌تان خودنمایی می‌کند، در حالی که فردا به یک مهمانی دعوت هستید یا
می‌خواهید با فردی ملاقات کنید که برایتان اهمیت زیادی دارد. در این زمان
نه‌تنها زشتی جوش آزاردهنده بلکه نگرانی از فردا نیز بیشتر باعث آزارتان
می‌شود اما نگران نباشید.

ادامه مطلب
در زیر لیست بسته های اینترنت بدون محدودیت زمانی آورده شده است:
1 گیگ بدون محدودیت زمانی = 6,000
2 گیگ بدون محدودیت زمانی = 11,000
3 گیگ بدون محدودیت زمانی = 15,500
4 گیگ بدون محدودیت زمانی = 20,000
5 گیگ بدون محدودیت زمانی + 500 مگ(یکماهه 6 تا 12 صبح) = 23,000
7 گیگ بدون محدودیت زمانی + 700 مگ(یکماهه 6 تا 12 صبح) = 27,500
10 گیگ بدون محدودیت زمانی + 1 گیگ(یکماهه 6 تا 12 صبح) = 33,000
توجه: منظور از بدون محدودیت زمانی چیست؟
منظور این است که تا زمانی که حجم بسته ی شما به پایان نرسیده است
شم
پیری یک فرآیند طبیعیست که در گذر عمر برای هر کس اتفاق می افتد. ، با گذشت سن و بروز یکسری عوامل محیطی پوست طراوت، شادابی و شفافیت خود را از دست می دهد . داشتن پوستی جوان و شاداب اعتماد به نفس فرد سالمند را افزایش داده و حضور وی در فعالیت‌های اجتماعی را موثرتر می‌کند . امروزه با وجود روش‌هایی برای جوانسازی دیگر جای نگرانی در این مورد وجود ندارد . لیفت صورت جز روش های جوانسازی پوست صورت است . عمل لیفت صورت نیز با روش های مختلفی قابل انجام است . های

ما متوجه شدیم که بسیاری از مالکان خانه اقدام به از بین بردن لکه حیوانات خانگی از فرش با محصولات فروشگاه حیوان خانگی مورد علاقه خود یا حتی محصولات معمولی خانگی می کنند که می توانند تأثیر منفی بر روی فرش و مبلمان شما بگذارند. در حالی که ممکن است این محصولات در از بین بردن لکه ها یا پوشاندن بوها موفقیت خاصی داشته باشند ، ممکن است همیشه از این مشکل خلاص نشوند حتی اگر کل فرش در قالیشویی شسته شود.
وقتی حیوان خانگی روی فرش شما آشفتگی ایجاد می کند ،
 قسمتی از دعای امام سجاد (ع) در باب پناه بردن به خدای متعال:
بار خدایا بتو پناه می برم از:
حرص و آز
 تندی غضب و خشم
 تسلط حد و رشک
 سستی صبر و شکیبایی
 کمی قناعت و خرسند نبودن بکمی قسمت و بهره خود
 سوء خلق و بدخویی
 افراط (تجاوز از حد) خواهش نفس و غلبه حمیت
منبع: کتاب ترجمه و شرح صحیفه کامله سجادیه بقلم حاج سید علینقی فیض الاسلام

یک شعری داشت حافظ که میگفت، پیر ما گفت خطا بر قلم صنع نرفت/آفرین بر نظر پاک خطا پوشش باد، یک تفسیری بود از این شعر که حافظ دارد به پیر ما طعنه میزند که کور است و خطای صنع را نمیبیند.... و خب اشکالی هم ندارد برای زنده ماندن، زندگی کردن، لذت بردن، خندیدن و... گاهی عادم باید خطا پو‌ش تر باشد، گاهی کمی خطا پو‌ش تر باشد، نه اینکه کور و احمق باشد ها... فقط کمی خطا پوش... 

اگر شما هم از اون دسته از افرادید که موقع درس خوندن عذاب میکشید و طعم لذت بردن از درس خوندن رو هنوز نچشیدید این پست از وبسایت انگیزان برای شماست در این پست توضیح میدیم که چطور با کیف و لذت درس بخونید و مطالعه کنید و خستگی و در موندگی برای شما بی معنی باشه پس با ما تا انتهای پست همراه باشید و یادتون نره نظرتون رو هم با ما به اشتراک بزارید
لذت بردن از درس خوندن
اگه یک وقتی هوای یه بوسه از لعل یار کردی بدون خراب کردی ! اگه هوس کردی یار رو تو بغل بگیری بدون خراب کردی . اگه هوس کردی زیر بارون با یار قدم بزنی بدون خراب کردی . اگه هوس کردی بری پیش یار بدون خراب کردی . اگه هوس کردی با یار ، یار شی بدون خراب کردی . اگه هوس کردی یار رو تصور کنی بدون خراب کردی . همه ی این کارارو اون موقعی درست کردی که از یار فرار کردی ! یا یار از تو ... :((
بیا بدون اینکه خراب کنی تو حسرت یار بمون ، سکوت کن ، بیخیال ...
فعلن بشین !
سال چهارم دانشگاه بود از بس درسخون و با اخلاق بود همه برای همکلامی باهاش سر و دست میشکوندن نمیدونم چرا ولی یه حس حسادت ریزی وقتی میدیدمش وجودمو قلقلک میداد ولی فورا یاد خوبی هایی که در حق خودم کرده بود می افتادم و میزدم تو دهن حسادتم. مگه میشه آدم نسبت به کسی که شب امتحان وقتشو برا آدم خنگی مثل من هدر میداد بی تفاوت باشه؟
هیچ وقت نبوغ ذاتی و تمجید اساتید باعث نشد خودشو تافته جدا بافته بدونه و برای دیدنش به زحمت بیفتیم. اگر احساس میکرد کسی واقع
دستگاه اسکالپشور چیست ؟ SculpSure یکی از گزینه های پیکرتراشی بدن بدون جراحی است که بایستی به آن توجه کنید.
اگر شما گزینه های کاهش چربی شما را در نظر می گیرید و به دنبال اجتناب از لیپوساکشن هستید،
لاغری موضعی با دستگاه پیکرتراشی بدن اسکالپشور ، درمانی بسیار سریع و بدون نقاهت است
بنابراین می توانید بلافاصله به سر کار یا منزل برگردید (و یا حتی به باشگاه بروید)،
بدون اینکه کسی بداند شما آن را انجام داده اید.
دستگاه اسکالپشور چیست و برای کدام قسمت بدن
وختی گه
هوایی پؤستˇ أولی هوانوردان آفریقا چافˇ سر پرواز دؤبؤن، یته هواپیما صحرا مئن،
یته کاروانˇ ور بنیشت. خلبان خأس کاروانی‌ئنˇ همرأ ویشتر آشنا وکه، یته چادۊرˇ
مئن چأیی بۊخؤرد ؤ هیتؤ گه گب زأ دؤبؤ خۊ غبغب' باد تودأ یؤ بؤگۊت: "مۊ ای هواپیما
همرأ چن ساعتˇ سر راهی' بۊمأم گه تی کاروان دۊ ما سر شۊنه."
پیرˇ
مرکه یه مینئه اۊن' بپیرأس، ایمأ خئلی رحت بؤگۊت: " خا تی دبخی وختˇ همرأ چی
کار کۊنی؟"
لذت بردن
شما باید از ورزش کردن لذت ببرید چونکه لذت نبردن مانع پیشرفت شما در ان کار می شود 
من روش هایی از دیگران یاد گرفتم که در انجام تمرینات به من کمک می کند
در واقع برای لذت بردن باید به چیز های خوبی فکر کنید فکر کردن به چیز های خوب باعث ایجاد لذت و انگیزه در وجود شما می شود مثلا به شکم شش تکه فکر کنید یا به دست اوردن سلامتی
همراه لذت بردن باید هدفی داشته باشید مثلا قدرتمند شدن یا عضلانی شدن یا زیبا شدن بدن
دو خطبه از امام علی(ع) که یکی بدون نقطه و دیگری بدون الف می باشد و همچنین نامه ای از طرف میرزا محمد الویری به احمد خان امیر حسینی سیف الممالک که بدون نقطه نوشته شده است را می توانید در این پاورپوینت مشاهده کنید.
خطبه های بدون الف و بدون نقطهحجم: 574 کیلوبایت
پیری یک فرآیند طبیعیست که در گذر عمر برای هر کس اتفاق می افتد. ، با گذشت سن و بروز یکسری عوامل محیطی پوست طراوت، شادابی و شفافیت خود را از دست می دهد . داشتن پوستی جوان و شاداب اعتماد به نفس فرد سالمند را افزایش داده و حضور وی در فعالیت‌های اجتماعی را موثرتر می‌کند . امروزه با وجود روش‌هایی برای جوانسازی دیگر جای نگرانی در این مورد وجود ندارد . لیفت صورت جز روش های جوانسازی پوست صورت است . عمل لیفت صورت نیز با روش های مختلفی قابل انجام است . های
نظر گاندی در مورد هفت چیزی که بدون هفت چیز دیگر خطرناک هستند:
ثروت بدون زحمت
دانش بدون شخصیت
علم بدون انسانیت
سیاست بدون شرافت
لذت بدون وجدان
تجارت بدون اخلاق
و عبادت بدون ایثار
این هفت مورد را گاندی تنها چند روز پیش از مرگش بر روی یک تکه کاغذ نوشت و به نوه اش داد. اعتقاد بر این است که وی این موارد را در جست و جوی خود برای یافتن ریشه های خشونت شناسایی کرد. در نظر گرفتن این موارد، بهترین راه جلوگیری از بروز خشونت در یک فرد و یا جامعه است.
برای از بین بردن چربی های دور شکم و پهلو:
یک بسته جعفری رو پاک کنید و خوب بشورید  و کمی خورد کنید و بریزید تو مخلوط کن بهش یک لیوان آب و یک قاشق آبلیمو اضافه کنید خب بذارید باهم میکس بشه بعدش تو

یک لیوان بریزید بعد لیوانو خالی کنین تو چاه و برید ورزش کنید با این مسخره بازیا لاغر نمیشید
ورزش کنین ورزش :)
فرش‌ها در اثر عوامل مختلفی بوی نامطبوعی به خود می‌گیرند؛ از رطوبت گرفته تا وجود حیوان خانگی و ریختن غذا بر روی آن‌ها همگی مواردی هستند که منجر می‌شود فرش‌هایتان بوی نامطبوعی به خود بگیرند. اولین راه‌حل برای از بین بردن این بوی نامطبوع شستن آن‌هاست، اما اگر فرصتی برای شستشوی فرش‌های خود ندارید توصیه می‌کنیم تا از روش‌های خانگی برای از بین بردن بوی بد فرش استفاده کنید.
ادامه مطلب
 برطرف کردن مشکلات پوستی مانند چین و چروک ها، لکه های پوستی و
افتادگی یا شلی پوست که اکثرا بر اثر افزایش سن در صورت افراد پدید می آید
یکی از دغدغه های اصلی افراد جامعه می باشد که امروزه به دلیل وجود دستگاه
های مختلف زیبایی رفع این مشکلات بسیار آسان شده است و فرد می تواند با
استفاده از یکی از دستگاه های زیبایی موجود در بازار زیبایی از دست رفته ی
خود را بازگرداند. استفاده از این دستگاه ها بدون نیاز به عمل جراحی بوده و
بسیار ساده می باشد. در اد
این مطلب علاوه دانستنی ها و نکات جالب، به برخی از باورهای غلطی که بین مردم رایج است نیز پرداخته و سعی در اصلاح آنها خواهد داشت. امیدواریم مورد استقبالتان قرار بگیرد.
در زندگی همه ما پیش آمده که برخی اصطلاحات را بدون دانستن ریشه و وجه تسمیه اش بکار ببریم و یا یک رسم و آداب خاص را به صرف تقلید از پیشینیان خود، بدون اینکه بدانیم چیست و از کجا آمده انجام داده باشیم. شاید اصلاً این موضوع برای شما اهمیت نداشته باشد و از بکار بردن اصطلاح و انجام دادن
کندوکاو برای شناسائی و حل مسایل مدیریت و انجام پژوهش جهت شناخت پدیده‌ها بر پایه دیدگاه‌های فلسفی معرفت-شناختی و انتخاب روش‌ تحقیق انجام می‌شود. برای این منظور پژوهشگران، به طور ضمنی یا آشکار، یک دیدگاه فلسفی‌ را مفروض داشته و مبتنی بر آن، نحوه گردآوری داده‌ها تنظیم، تلخیص و چگونگی تحلیل‌ شواهد را تعیین می‌کنند. از این‌رو، انتخاب روش تحقیق برای پی بردن به ناشناخته‌ها، بر پایه‌ دیدگاه‌های فلسفی به عمل می‌آید. روش‌های تحقیق کمی مبت
چگونه پوسته های روی پوست را از بین ببریم ؟
برچسب های پوست رشد بدون درد و غیر سرطانی روی پوست دارند. آنها توسط یک ساقه کوچک و نازک به نام پاندونکل به پوست وصل می شوند. برچسب های پوست در آقایان و خانمها به ویژه پس از 50 سالگی رایج است. آنها می توانند در هر نقطه از بدن شما ظاهر شوند ، اگرچه معمولاً در مکانهایی که پوست شما مانند آن دیده می شود مانند:
زیر بغل
کشاله ران
ران
پلک
گردن
ناحیه زیر سینه های شما
برچسب های پوستی چگونه برداشته می شوند؟برچسب های
داشتیم با صابر و لیلی از مرکز شهر بر می‌گشتیم خانه، یک‌ هو نگاه صابر جلب شد به خانمی که با قلاده‌ی سگ در دست به سمت خیابان می‌رفت، پرسید: این شهردار نبود؟من: اوه، چرا :) خودش بود!
خودش بود! بدون محافظ، بدون خدمه، بدون زرق و برق، بدون راننده! 
باید یک سری پست بنویسم با هشتگ_یاد_بگیریم :دی 
علل عفونت دندان و بیش از 15 درمان عالی خانگی و طب سنتی
از بین بردن عفونت دندان یا همان ابسه از راه طبیعی و با درمان هاب خانگی گاها بسیار بهتر از مصرف انتی بیوتیک ها نتیجه می دهد. در این بخش برایتان معجون های جادویی درمان عفونت و آبسه دندان را می گوییم.
درمان عفونت دندان بهتر است از راه و روش طبیعی باشد تا عوارضی برای بخش های دیگر بدن به خصوص بخش های داخلی بدن نداشته باشد. از قدیم شنیده ایم که موادی مثل سیر و نمک و گیاهان دارویی برای درمان عفونت دن
گاهی برای پی بردن به یک اشتباه، باید تاوان سختی در زندگی پرداخت …مثل از دست دادن لحظه هایی از عمر که حسرتش تا ابد بر دلت باقی می ماند …مثل باختن زندگی و مالی که برای بدست آوردنش رنج ها کشیده بودی …مثل تنها شدن ،زخم زبان خوردن ها و یاحتی تحقیر شدن …آخر سر هم باید بروی مُهر تجربه را پای این اشتباهات بزنی !اشتباهاتی که تو را تغییر می دهد و دیگر آن من سابق نمی شوی

اگر به دنبال نکات مربوط به تمیز کردن سنگ طبیعی هستید ، این راهنما آماده شده است تا به شما در درک نحوه مدیریت انواع لکه ها کمک کند. سنگ طبیعی به طور معمول متخلخل تر است و بیش از سایر انواع کفپوش ها روی لکه ها نگه می دارد. حرفه ای مرمت کاشی مکزیکی کفپوش سنگ طبیعی را بازیابی می کند. در صورت تمایل به از بین بردن هر یک از این لکه ها و ترمیم زیبایی کفپوش سنگ طبیعی خود در ققنوس ، لطفاً با شماره 602-370-6082 تماس  بگیرید .
ادامه مطلب
برگی برای زرد شدن، شاخه‌ای برای جوانه‌زدن. چشمی برای خوب دیدن، فکری برای آشفته‌شدن. زمانی بدون شروع‌شدن‌ و حیاتی پنهان در پابه‌جا ماندن. حماسه‌ای برای عشق‌ورزیدن و سکونی برای عصبانی‌شدن. انسانی برای  دست‌‌ و پا زدن و شمعی برای انسان‌ساختن. سپیدی برای دست‌آویختن و سیاهی برای چنگ‌انداختن. باری برای کشیدن و گنجی برای روی چشم گذاشتن. افسونی برای یاد غم از‌‌ دل بردن‌ و خاطره‌ای برای از بن سوختن.
بیت کوین اولین ارز رمزنگاری شده است که توسط فرد یا گروهی ناشناس (ساتوشی ناکاموتو) در سال ۲۰۰۸ به دنیا معرفی شده است. این ارز کاملا دیجیتالی با هدف از بین بردن مشکلات موجود در سیستم های پرداختی سنتی عرضه شده است . به گفته ساتوشی ناکاموتو در وایت پیپر ، این ارز یک مدل همتا به همتا برای پرداخت های الکترونیک است که میتوان با آن به صورت مستقیم و آنلاین پول را بدون نیاز به سازمان های مالی مرکزی به گیرنده انتقال داد.
کتاب هشت کادو : نگاهی متفاوت به شیوه های عشق ورزی…
کتاب هشت کادونویسنده: مسلم شوبکلائیانتشارات وحدت بخش
معرفی:
نیشی که زن می زند مانند نیشتری است که جراح می زند.سوز دارد اما شیرین است…این ترجمه ی روایتی از امیرالمؤمنین علی (ع) است.توصیه می کنیم مرد ها برای فهم این جمله ی امیرالمؤمنین هم که شده این کتاب را بخوانند.جملات مولا درّ گرانباری است…
بریده کتاب:
امروز بر سر همسرم داد زدم. خب او هم، چنین کرد.اینک از کرده ی خود پشیمانم. اورا نمی دانم.بای
لیفت صورت و گردن به وسیله عمل جراحی
متأسفانه هرچقدر که شما به‌خوبی از پوست خود مراقبت کنید، گرانش زمین، نور خورشید، عوامل محیطی، سالخوردگی و استرس زندگی روزمره درنهایت ظاهر شما را تحت تأثیر خود قرار می‌دهند و شما نیاز به لیفت صورت و گردن خود پیدا میکنید.
ممکن است به غبغب مبتلا شوید و یا حس کنید که چانه‌ی شما برجستگی قبل را ندارد.
همچنین نوارهایی در زیر چانه‌ی شما ایجادشده و پوست گردن شما شل می‌شود.
زاویه‌ی بین چانه و گردن شما نیز بازتر شد
 زیتون یکی از خوش مزه ترین و مفید ترین خوردنی های همراه با غذا است که لذت غذا خوردن را چندین برابر می کند و از ارزش غذایی بالایی برخودار است. گاهی برایمان پیش می آید که هنگام خرید زیتون دقت کافی را نمی کنیم و زیتون تلخ می خریم اما روش هایی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید تلخی زیتون را از بین ببرید. با این بخش از نکات خانه داری  همراه شوید تا راه حل از بین بردن تلخی زیتون را بیاموزید.
ادامه مطلب
واتساپ یک پیام رسان مشهور در میان کاربران اینترنت است که از سال ۲۰۰۹ توسط شرکت سهامی واتساپ ساخته شد و سپس توسط شرکت فیسبوک خریداری شد و کار خود را در عرصه پیام رسانی شروع کرد. برای بالا بردن امنیت واتساپ حتما با آموزش ۱۰ روش بالا بردن و افزایش امنیت واتساپ (WhatsApp) همراه ما باشید.
ادامه مطلب

علل عفونت دندان و بیش از 15 درمان عالی خانگی و طب سنتی
از بین بردن عفونت دندان یا همان ابسه از راه طبیعی و با درمان هاب خانگی گاها بسیار بهتر از مصرف انتی بیوتیک ها نتیجه می دهد. در این بخش برایتان معجون های جادویی درمان عفونت و آبسه دندان را می گوییم.
درمان عفونت دندان بهتر است از راه و روش طبیعی باشد تا عوارضی برای بخش های دیگر بدن به خصوص بخش های داخلی بدن نداشته باشد. از قدیم شنیده ایم که موادی مثل سیر و نمک و گیاهان دارویی برای درمان ع
از بین بردن عفونت دندان یا همان ابسه از راه طبیعی و با درمان هاب خانگی گاها بسیار بهتر از مصرف انتی بیوتیک ها نتیجه می دهد. در این بخش برایتان معجون های جادویی درمان عفونت و آبسه دندان را می گوییم.
درمان عفونت دندان بهتر است از راه و روش طبیعی باشد تا عوارضی برای بخش های دیگر بدن به خصوص بخش های داخلی بدن نداشته باشد. از قدیم شنیده ایم که موادی مثل سیر و نمک و گیاهان دارویی برای درمان عفو
درمان عفونت دندان بهتر است از راه و روش طبیعی باشد تا عوارضی برای بخش های دیگر بدن به خصوص بخش های داخلی بدن نداشته باشد. از قدیم شنیده ایم که موادی مثل سیر و نمک و گیاهان دارویی برای درمان عفو
درمان خجالت و کشف چگونگی راه‌های از بین بردن خجالتکمک شایانی به ما می‌کند تا بتوانیم بر احساسات خود غلبه کنیم و در موقعیت‌ها خجالت زده  نشویم. خجالت کشیدن یکی ازهیجانات خودآگاه انسان است. این هیجان معمولا به این دلیل ایجاد می شود که فرد احساس می‌کند نتوانسته است آن گونه که انتظارداشته در یک جمع ظاهر شود یا آن گونه که شایسته بوده رفتار کند. البته علاوه بر انتظارات فرد از خود، شرایط فرهنگی و انتظارات اجتماعی نیز در میزان احساس خجالت افراد
چکیده مطلب 
بخیه‌ها یادگاری زخم‌های عمیق ما هستند. شاید گاهی نخواهیم که هر روزه جای این زخم‌ها را ببینیم و دنبال راهی برای از بین بردن آن‌ها باشیم. به جز روش‌های بیمارستانی،
 روش‌های خانگی با مواد ساده نیز وجود دارند که به از بین بردن محل بخیه کمک می‌کنند. در این مقاله روش‌های ساده برای بهبود جای بخیه را معرفی می‌کنیم.
جای بخیه‌ها از نظر ظاهری اذیت کننده هستند. در اینجا ده ماده‌ای که احتمالاً همین الان در خانه دارید و می‌توانید با آن
من از نوشتن اسم واقعی ادمها اینجا هیچ ابایی ندارم.
ولی فکر میکنم اوج بی شخصیتی، عجول بودن در حین تصمیم گیری، چیپ بودن، بی عقل بودن، و لاشی بودن من و مشابهات من هست،
که بخوایم برای بالا بردن خودمون، از اسم بقیه استفاده کنیم.
برای اینکه خودت رو بکشی بالا یا نشون بدی که با ادم حسابیا سر و کار داشتی یا با ادمای دروغگو و بدقول و ناحسابی تعامل داشتی، نیازی نیست اونها رو معرفی کنی. همین که خود اون ادمها بخونن و بفهمن کارشون زشت بوده کافیه.
خیلی از بازیکنهای اوماها باز، بازی رو ادامه میدن تا وقتی که “ترن” روی زمین بیاد، آخرین ورق رو ببینن. خیالشون راحت بشه که دستشون درست نشده و بعد فولد کنن. خوب معلومه که تا اون لحظه کلی پول ریختن توی پات بدون اینکه شانسی برای بردن داشته باشن. طبیعیه که اگر به این کار ادامه بدن بخاطر این اشتباه بزرگ حسابی جریمه میشن و چیپهاشونو از دست میدن.
ادامه مطلب
آخرالزمان، خییییلی شدت سختی زیاد میشه، گاهی دچار شدیم، اما چون هنوز باور نداریم، خودمون رو در جایی ورای واقعیت موجود می بینیم

هنوز شاید انکار می کنیم، که گناه زیاد شده .. چون گناه رو برامون آسون کردن، و زشتی گناه رو هم از بین بردن .. در این وضعیت گناه رو تشخیص می تونیم بدیم آیا؟؟؟؟!!!! آیا درک درستی و شناخت درستی از وضعیت موجود خواهیم داشت؟؟!! 
انسان امروز، بدون مِی، مَست مَسته ..
هر روش پزشکی و درمانی که انجام می شود، بدون عارضه و عیب نیست. به همین دلیل است که شعار اصلی سازمان پزشکی «پیشگیری بهتر از درمان است» می باشد. با این وجود روند چاق شدن گاهی خارج از اختیار است و پس از مدتی که به اندام خود نگاه می کنیم، متوجه چاق شدن برخی قسمتها از جمله شکم می شویم. برای درمان می توان از روش لیپوماتیک استفاده کرد. اما این روش با تمام مزایایی که دارد، بدون نقص نیست. در زیر به برخی از معایب لیپوماتیک می پردازیم.
معایب و عوارض لیپوماتی
از بین بردن لک صورت

تنها کاری که لازم است بیمار پس از برداشت کک و مک با لیزر انجام دهد استفاده مداوم و مکرر از کرم ضدآفتاب است از مزایای دیگر برداشت کک ومک بالیزر این است که تنها یک جلسه لیزر برای ازبین بردن تمامی کک ومک های بیمار کافی است این مساله به معنی رفع کامل کک و مک ها با صرف حداقل هزینه و وقت بیمار است.

در ضمن انجام لیزر برای کک و مک بدون درد است و حتی استفاده از بیحسی موضعی نیز لازم نمیباشد پس میتوان مزایای روش برداشت کک و مک با ل
دانلود اهنگ امیر تتلو زدن بردن همه عشقمو ایمانو با لینک مستقیم با متن و شعر کامل
دانلود اهنگ امیر تتلو زدن بردن همه عشقمو ایمانو
دانلود اهنگ امیر تتلو زدن بردن همه عشقمو ایمانو
آهنگ جدید امیر تتلو مهمونی New Music Amir Tataloo - Mehmooni دانلود آهنگ تتلو با لینک مستقیم ... زدن بردن همه ، عشقم و ایمانو ... زدن از ریشه خوشبختیمو انگاری.دانلود آهنگ امیر تتلو بنام مهمونی با لینک مستقیم | متن آهنگ امیر تتلو بنام مهمونی | دانلود ... زدن بردن همه عشقمو ایمانو پر از خا
افزایش سن با تحلیل رفتن بافت های پوستی صورت و ایجاد چین و چروک سطحی یا عمیق همراه است. عده ای صرفاً برای جوانسازی صورت و رفع چین و چروک های موجود بر روی پوست، به تزریق ژل روی می آورند. اما عده ای، برای حجیم سازی نواحی از صورت مانند لبها، گونه ها، ایجاد زاویه فک و برجسته سازی چونه نیز از ژل ها استفاده می کنند. بنابراین انگیزه تزریق ژل برای هر فرد متفاوت است. لازم به ذکر است که کلمه ی ژل، به جای عبارت فیلر (یا پرکننده) در ایران استفاده می شود و الزا
وام با ضامن یا با چک یا سفته با ۲۰ سال سابقه بانکی تمام مراحل کاری در بانک طی خواهد شد 》زیرمجموعه بانک های دولتی《 وام بانکی بدون نوبت+ بدون پیش پرداخت+ بدون رابطه و ضابطه (مدت زمان تحویل ۷ روزه) (بدون سپرده در بانک) و( بدون بلوکه شدن) وام با چک* وام های بدون مسدودی* وام های خرید ملک( وام اوراق) ضامن با ما وام سند ملکی در رهن بانک ¤وام تنفس دار تمام وام ها دولتی با تنفس بالا..یعنی تا ۳ ماه اول قسط نمیدید $$*بدون رابطه و ضابطه...مستقیمم از خود بانک با مد
وام با ضامن یا با چک یا سفته با ۲۰ سال سابقه بانکی تمام مراحل کاری در بانک طی خواهد شد 》زیرمجموعه بانک های دولتی《 وام بانکی بدون نوبت+ بدون پیش پرداخت+ بدون رابطه و ضابطه (مدت زمان تحویل ۷ روزه) (بدون سپرده در بانک) و( بدون بلوکه شدن) وام با چک* وام های بدون مسدودی* وام های خرید ملک( وام اوراق) ضامن با ما وام سند ملکی در رهن بانک ¤وام تنفس دار تمام وام ها دولتی با تنفس بالا..یعنی تا ۳ ماه اول قسط نمیدید $$*بدون رابطه و ضابطه...مستقیمم از خود بانک با مد
لیفت و لمینت ابرو : بالا بردن و تقویت ابرولیفت و لمینت ابرو دو تکنیک جدید جهت حالت دادن و تقویت ابروها است ، در این روش مانند لیفت و لمینت مژه ، تارهای ابرو تقویت ، پر پشت ، مشکی و ضخیم تر می شوند. اگر دوست دارید ابروهایتان مانند سلبریتی های هالیوود هاشوری و خوش حالت شود و یا به طور مرتب از لوازم آرایشی برای حالت دادن به ابروهایتان استفاده می کنید پیشنهاد می کنیم حتما این روش را امتحان کنید. با این کار ابروهایتان همیشه مرتب خواهد بود و زمان آرا

در جریان شستشوی ساختمان‌های مرتفع دسترسی به تمامی نقاط نما کار غیر ممکنی بوده است و برای این امر شرکت ها از گزینه های متعددی مانند استفاده از داربست ، استفاده از طناب ، جرثقیل ، بالابر و... استفاده میکنند.
اما استفاده از داربست ، جرثقیل و بالابر معایب بزرگی را بهمراه دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود.
معایب استفاده از داربست ، جرثقیل و بالابر :
استفاده از داربست ، جرثقیل و بالابر در شستشوی نمای بنا علاوه بر افزایش زمان شستشوی نما، سد
آیا به دنبال لذت بردن از بهترین تعطیلات در Costa Brava هستید؟ برای لذت بردن از تعطیلات می توانید یک ویلا واحد انتخاب کنید. اگر به استرس روزانه نیاز به انزوا و رهایی دارید ، لودوویچ مکانی برای شماست. در جنوب آفتابی جنوب Costa Brava ، یک شهر ساحلی پر جنب و جوش و محبوب …The post آیا به دنبال جذابیت و انزوا در Costa Brava هستید؟ لودوویچ ممکن است مکانی برای شما باشد appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2LbB8Dv
مشاهده مطلب در ک
کنفرانس بوک , تحت عنوان برگزیدگان موتور جستجوی کنفرانس در وب لاگ خویش , اطلاعاتی‌که دانشجو ها , اساتید و دانشمندان نیازمند مطالعه و پی بردن آن می باشند را گردآوری و در وب لاگ خویش قرار میدهد . دانشجو ها در مقاطع فوق لیسانس ( کارشناسی ارشد ) و دکترا و دانشمندان نیاز به دسترسی به منابع علمی متفاوت و اخذ مقاله ها پژوهشی سایرافراد دارا‌هستند تا بتوانند در پژوهش خویش باستناد به دیگر پژوهش‌ها کامل شدن کنند . بخش اعظمی از پایگاه‌های علمی که در وب ل
اپلیکاتور دست شیشه ای ریون

اپراتور دست CeriGlass برای استفاده روی شیشه با CarPro Ceriglass و / یا برای از بین بردن لکه های آب از شیشه طراحی شده است.
دسته: ابزار و تجهیزات دیتیلینگ, پاک کننده ها, تجهیزات شستشوی ماشین, کیت تمیز کردن, محافظت از رنگ, محصولات, محصولات کارپرو, محصولات مراقبت از اتومبیل, مراقبت از شیشهبرچسب: از بین بردن خش شیشه ساعت, از بین بردن خش عینک, از بین بردن خش موبایل, پد مخصوص پولیش شیشه, خرید پد پولیش شیشه, مخصوص پولیش شیشه
تماس ب
بسیاری افراد علاقه‌ای به خال روی صورت ندارند و مرتب دنبال راهکاری برای از بین بردن این عارضه پوستی هستند، محققان طب سنتی راهکارهایی خوب برای از بین بردن آنها دارند.
به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران، حوزه کلینیک در نظر دارد تازه‌ترین دانستنی‌های پزشکی را در اختیار کاربران قرار دهد.

ادامه مطلب
ما به اشتباه اینگونه می‌اندیشیم:
- درسم تمام شود راحت شوم- غذایم را بپزم راحت شوم- اتاقم را تمیز کنم راحت شوم- بالاخره رسیدم، راحت شدم- اوه چه پروژه‌ای، تمام شود راحت شوم
تمام شود که چه شود؟مادامی که زنده هستیم و زندگی میکنیم هیچ فعالیتی تمام شدنی نیست بلکه آغاز فعالیتی دیگر است 
پس چه بهتر که در حین انجام دادن هر کاری لذت بردن را فراموش نکنیم نه مانند یک ربات فقط به انجام دادن بپردازیم به تمام شدن و فارغ شدن... لذت باعث قدرتمند شدن میشود و به
ممکن است تاکنون نام لیپوساکشن را به وفور شنیده باشید یا حتی یکی از نزدیکانتان آن را انجام داده باشد.
اما تا چه حد با روند این جراحی آشنا هستید؟
آیا تا به حال به انجام آن فکر کرده اید؟
و یا چه تفاوت هایی با جراحی لاغری دارد؟
لیپوساکشن چیست؟
لیپوساکشن روش برداشتن چربی های اضافی بدن است که برای اولین بار در دهه ۸۰ میلادی انجام شد و به شهرت رسید. طی این روش، متخصص زیبایی با دقت و احتیاط چربی های اضافی را از طریق لوله ی تو خالی و کوچکی به نام کانول
آخر شب بود رفتم اینستام رو چک کنم (کلاً قشر دانشجو رو گم کردی برو اینستا پیداش می کنی)یه تصویری بود از پیج خیریه مال خارج کشور ، جشن تکلیف دختر بچه های بی سرپرستی ، در لحظه ی اول یه لحظه واقعا واقعا کیف کردم فرشته کوچولو هایی که تو لباس سفید-گلبهی از جشنشون لذت می بردن ، عکس قشنگی بود جشنی که یه تعدادی خانم جمع شدن غذا درست کردن (یا ازبیرون تهیه کردن نمی‌دونم ) بچه ها سرود خوندن و... 
لبخند شاد بچه هایی که دنیاشون به بزرگی زنجیر دایره ای بود که با
نوارهای پاک کننده بینی، به خاطر توانایی‌شان در باز کردن منافذ و از بین بردن جوش های سر سیاه با یک نوار پانسمان ساده معروفند. با این حال هنوز در مورد کارایی این نوارها و میزان تاثیر و ایمنی آنها برای پاک کردن پوست، سردرگمی وجود دارد.
ادامه مطلب
وختی گه
هوایی پؤستˇ أولی هوانوردان آفریقا چافˇ سر پرواز دؤبؤن، یته هواپیما صحرا مئن،
یته کاروانˇ ور بنیشت. خلبان خأس کاروانی‌ئنˇ همرأ ویشتر آشنا وکه، یته چادۊرˇ
مئن چأیی بۊخؤرد ؤ هیتؤ گه گب زأ دؤبؤ خۊ غبغب' باد تودأ یؤ بؤگۊت: "مۊ ای هواپیما
همرأ چن ساعتˇ سر راهی' بۊمأم گه تی کاروان دۊ ما سر شۊنه."
پیرˇ
مرکه یه مینئه اۊن' بپیرأس، ایمأ خئلی رحت بؤگۊت: " خا تی دبخی وختˇ همرأ چی
کار کۊنی؟"
چاف= ساحل
درباره این موردهدف ما این است که اطلاعات دقیق محصول را به شما نشان دهیم. تولید کنندگان ، تأمین کنندگان و دیگران آنچه را که شما در اینجا مشاهده می کنید ارائه می دهند ، و ما آن را تأیید نکرده ایم. سلب مسئولیت ما را ببینیدلذت بردن از لحظات صمیمی خود را با ژل روان کننده شخصی مبتنی بر آب K-Y لذت ببرید. این دستگاه دارای یک فرمول عاری از آب است که آب آن را برای تمیز کردن آب با آب پاک می کند. روان کننده شخصی KY Jelly بدون چربی است. این رطوبت را راحت و بدون چسبن
S حساسیت واقعی و احساس - قالب طراحی سفارشی از طول ، محور و احساس آلت تناسلی بزرگ تقلید می کند. طول درج 9.5 "با توپ در انتها برای گزاف گویی و نشستن. کاملاً ضد آب بسیار تمیز و آسان برای تمیز کردن و در هر مکانی قابل استفاده است.OR کار منحصر به فرد - غده های شبیه سازی شده کاملاً روشن ، بی نظیر و بی نظیر حجاب ، لیوان مکش قدرتمند ، بیضه های واقع گرایانه ، احساس واقعی بودن. دیلدو لوکس ، فوق العاده نرم ، با بالاترین مواد نهایی.♥ 100٪ سیلیکون بدنه درجه پزشکی - نر
اولین باری که گفتم چقدر احمق بودم چقدر احمق هستن و چقدر احمق خواهم بود که دلم برای این بسوزد (ننه ام!) 
و دیروز و امروز بود که عذاب وجدان داشتم که با درد دل پیش خاله ننه ی سگمو پیش خواهرش خراب کرده باشم 

خدایا اون قدر عمر بده که نابودیشو با چشمام ببینم 
اون قدر عمر بده که بدون اون بدون صداش بدون اسمش و بدون سایه اش زندگی کنم 
اما خدا طولانیش نکن می دونی که اصلا علاقه ای به این نعمت گرانبهای عممممرت ندارم! 

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.
همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دید
شامپو فوق تخصصی  تقویت کننده و ضد ریزش مو حاوی عصاره گیاه دم اسب و گوارانا آموس وان
دارای تاییدیه سیب سلامت سازمان غذا و دارو ایران
دارای نشان استاندارد تولید - بدون پارابن و فاقد sls و sles
شماره پروانه سیب سلامت: 56/19685
مناسب جهت استفاده و جلوگیری از ریزش مو در زنان و مردان
تحت لیسانس فرانسه -تولید ایران
حجم : 300 میلی لیتر

خواص و مزایای شامپوی تقویت کننده اموس وان حاوی عصاره گیاه دم اسب و گوارنا 
*  از بین برنده علل و عوامل ریزش مو و جلوگیری از ریز
این روزها به قدری همه دم از دموکراسی می زنند که کم مانده نوزاد فامیل مسیح وار به سخن درآید که:((من هم خواستار دموکراسی ام.))
همین ها که امروز برای دموکراسی یقه جر می دهند اگر هزارسال پیش نفس می کشیدند از اعماق دل فریاد بر می آوردند:((جانم فدای شاه.)) و حتما وقتی از فلسفه ی این دیدگاه می پرسیدی باد به غبغب می انداختند و می فرمودند:((خون شاه خونی است که خدای(خدایان) به آن قوت و لیاقت پادشاهی بخشیده.))
امروز هم اگر  از سینه چاکان دموکراسی بپرسی چرا؟ دُر
روش اول : لیفت مختصر صورت
این حالت به کسانی پیشنهاد می شود که دچار افتادگی کمی در ناحیه غبغب هستند.این روش مقداری تهاجمی است .مزیتی که این روش  نسبت به دیگر روشها دارد این است که عمل لیفت کامل صورت را تا مدتها به تعویق می اندازد.بعد از مشاوره  با متخصصین مشخص میشود که این عمل با بی حسی موضعی ، خواب و یا بیهوشی انجام میشود.نتیجه روش جراحی در همه موارد به یک شکل خواهد بود و انتخاب هریک از این موارد به شرایط بیمار بستگی دارد.
روش دوم : لیفت استاندا
لذت بردن را یادمان ﻧﺪﺍﺩﻧﺪ،از گرما مینالیم. از سرما فرار میکنیم. در جمع، از شلوغی کلافه می شویم و در خلوت، از تنهایی بغض می کنیم. تمام هفته منتظر رسیدن روز تعطیل هستیم و آخر هفته هم بی حوصلگی تقصیر غروب جمعه است و بس!ﻫﻤﺸﻪ در انتظار به پایان رسیدن روزهایی ﻫﺴﺘﻢ که بهترین روزهای زندگیمان را تشکیل میدهند:مدرسه..دانشگاه..کار..ﺣﺘ در ﺳﻔﺮ همواره ﺑﻪ ﻣﻘﺼﺪ ﻣ ﺍﻧﺪﺸﻢ بدون لذت از ﻣﺴﺮ!ﻏﺎﻓﻞ از ﺍﻨﻪ زندگی همان ﻟﺤﻈﺎﺗ ﺑﻮﺩ ﻪ ﻣﺨﻮﺍﺳ
ماسک عسل و دارچین و آب لیمو برای از بین بردن جوش های صورت
ماسک عسل و دارچین و آب لیمو برای از بین بردن جوش های صورت استفاده می شود . لیمو ترش مرطوب کننده و شفاف کننده پوست است و همچنین فواید زیادی برای زیبایی و سلامت پوست دارد و برای پاکسازی پوست صورت و درمان جوش‌های سرسیاه موثر واقع می‌شود. ادامه مطلب ماسک عسل و دارچین و آب لیمو برای از بین بردن جوش های صورت ادامه مطلب...
دیشب برق خونمون رفت ، شمع روشن کردیم یکم با داداشم ادای سایه درست کردن در اوردیم و خندیدیم!
دوساعت گذشت ، شمع ها تموم شدن حوصلمون سر رفت ، دریچه های غم داشتن باز میشدن!
خوابم گرفت به این فکرمیکردم قدیمیا بدون برق چجوری زندگی میکردن؟
بدون اینترنت! بدون تلویزیون! بدون یخچال؟
رفتم مسواکمو برداشتم و طبق عادت کلید برق و هواکش دستشویی روزدم اول.
ادامه مطلب
طعم تلخ انگور
باد گرم تابستان
لمس قبر سنگی
یک مشت حرف نگفته
فاتحه ای بی حس
بغضی خفه
فکری حبس
چشمانی بیدار
ذهنی خسته از بیدار بودن
قلبی پر غصه
سردردی بدون پایان
دردی بدون راه حل
غروبی با اذان
نوشته ای در هم
حس سرد جنازه
تیتر یک روزنامه
پسری که بی دلیل مرد !
-آقای ربات
مامان و بابام بچه هارو سپردن به من و گفتن ببرشون پارک
من
خلاصه توی رودربایستی با مامان و بابا و خانم و آقای مهمون گیر کردمو بردمشون.
توی فروشگاه که نمیگم چه آبرو ریزی شد:) رقصشونو هم نمیگم.

توی جاده هم هی میگفتم بچه ها سریع بدوید رد بشیم. 
اونا هم مثل حلزون رد میشدن‌.

خلاصه توی پارکم نمیگم که با یکی بزرگتر از خودشون دعوا کردن و نمی گم کلی خسته‌ام کردن.

خوش گذشت، خوب بود، ولی من دیگه توبه کردم از بچه بردن به پارک

دنبال اردک ها کرده بودن،
باید پذیرفت که تنها راه ادامه دادن،
لذت بردن از رنج هایی است که می کشیم!
#چارلز_بوکوفسکی
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[عکس 1080×1080]
مشاهده مطلب در کانال
چه زود آدم ها یادشون میره بدون همدیگه خیلی تنها میشن ... 

چه زود قلب ها میشکنن... 
قلب ها رو میشکنن ... 
با هم قهر میکنن ... 
و از هم دور میشن .
تو دلشون فقط برای خودشون موسیقی دوره می کنن... 
اما نمی فهمن ... 
که بدون هم هیچ هستن ... 
بدون خانواده هاشون ... 
بدون بعضی دوستانشون ... 
و یا حتی بدون فرشته های نجاتشون . 
دفتر خاطره نمینویسن هاااا ! 
اما همیشه تو دلهاشون اثر خاطره هایی هست که برای دوباره تکرار شدنشون جان شون رو تقدیم آنها میکنن... 
آخه "بعضی آ
لذت بردن از زمان رابطه جنسی داشتن
❣️ س*کـس همچون سفری مفرح است که نباید در آن همواره به فکر رسیدن به مقصد بود؛ پس یادبگیرید که از مسیرش لذت ببرید.
مقصد س*کـس همیشه تکراریست ولی مسیرش می تواند هربار مهیج تر باشد!

#پوزیشن_جنسی
پوزیشن برای خانم های چاق؛
 زن به پشت روی زمین دراز کشیده و زیر باسن خود یک بالش گذاشته و یک پای خود را ۹۰ درجه
بالا می آورد و مرد روبروی آلت تناسلی زن نشسته و یک دست روی شکم و دست دیگر مچ پای زن را می گیرد.
 Ø 15 میلیمتر مدار
- موتور راندمان بالا با گشتاور بالا تحویل داده شده است
- طراحی منحصر به فرد و اهرم کنترل ارگونومیک برای مدیریت ایمن و راحت
- بر روی دکمه خدمت خدمت برای خدمات ابزار سریع
- لغزنده خروجی هوای چرخشی طراحی شده برای سطح سر و صدای کم و بدون خسارت عملکرد
- پد پشتیبان ویژه پانچ برای از بین بردن بیش از حد پخت با پیچ M6
- جبهه جبهه با صفحه لمسی نرم افزاری برای بهترین دستکاری
- دستکش در پلی کربنات شفاف شفاف به طور کامل از خطوط هوا برای جلوگیری

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها